Iluzjon

Forum zespołu Iluzjon


#1 2013-12-11 23:43:20

Maro009

Administrator

Punktów :   

Opinie

.

Offline

 

#2 2013-12-11 23:56:02

grzegorzkunda

Moderator

Punktów :   

Re: Opinie

Szanowni państwo.
Witam na nowej stronie zespołu muzycznego ILUZJON. Bardzo prosimy o opinie o naszym zespole, prosimy pisać to co Wam się podoba, a co nie. Jakie macie oczekiwania od nas na koncertach.  Jak widzicie zmienił się skład zespołu, dlatego została stworzona nowa strona internetowa (która jeszcze jest w budowie). Mam nadzieje, że zespół ILUZJON w nowym składzie spełni Państwa oczekiwania i wspólne przyszłe zabawy będą niezapomniane, czego życzymy Państwu z całego serca.

Offline

 

#3 2013-12-12 23:09:21

myszka

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Opinie

Witam, jako że miałam okazję potańczyć na nie jednym festynie na którym grał zespół ILUZJON, mogę powiedzieć że jest to super zespół, który świetnie gra. (barwo panowie). gorąco polecam. I oczywiście śle gorące POZDROWIENIA.

Offline

 

#4 2013-12-13 23:14:34

grzegorzkunda

Moderator

Punktów :   

Re: Opinie

Dziękujemy serdecznie Myszko za piękny wpis, tylko, że nie tylko my (panowie) jesteśmy w tym zespole. Są też z nami Dziewczyny, które również ciężko pracowały, żeby nasze zabawy były fajne... Pewnie zapomniałaś Myszko, więc ja w Twoim imieniu podziękuję Kornelce i Justynce za te fajne festyny... Pozdrawiam serdecznie Myszko Ciebie i Twoje Towarzystwo z Festynów. Justynka, Kornelka, Adaś i Grzegorz...

Offline

 

#5 2014-02-07 22:02:16

Roksanka

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Opinie

Świetny zespół, potrafią rozruszać towarzystwo, fajnie grają i śpiewają, mało przerw w pracy dużo śpiewu i zabawy. Ciągle zachęcają do zabawy, jeszcze tak żywiołowego zespołu nie słyszałam. Dobra robota oby tak dalej kochani !!

Ostatnio edytowany przez Roksanka (2014-02-07 23:39:41)

Offline

 

#6 2014-02-07 22:05:35

user399

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Opinie

Witam
Iluzjon to bardzo dobry zespół, miałam zresztą okazję ich usłyszeć na niejednej imprezie okolicznościowej
Fajnie grają i śpiewają, naprawdę przyjemnie można się bawić przy ich muzyce.

Pozdrawiam serdecznie!

Offline

 

#7 2014-02-07 22:35:21

Anne

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Opinie

Witam zespół z doswiadczeniem, bogatym repertuarem i dobrym wykonaniem. Słyszałam nie raz Iluzjon na różnych imprezach i zawsze wykonania były na bardzo dobrym poziomie. Pozdrawiam i powodzenia w dalszej działalnosci!

A.

Offline

 

#8 2014-02-16 18:41:05

grzegorzkunda

Moderator

Punktów :   

Re: Opinie

Zawalczmy o Słupsk... Jesienią wybory samorządowe, chcę w nich wystartować na stanowisko Prezydenta m. Słupska. Jeżeli mi ufacie, że będę godnie piastował to zaszczytne stanowisko, to możecie już teraz poprzeć moją kandydaturę w sondażu wyborczym na załączonym linku. Serdecznie dziękuję za zaufanie i oddane głosy. Grzegorz Kunda, kandydat na kandydata na Prezydenta m. Słupska.

W naszej zabawie w prawybory prezydenckie w jesiennych wyborach samorządowych wyłoniliśmy grupę potencjalnych kandydatów. Zaangażowanie Państwa w naszą zabawę przekroczyło nasze oczekiwania. Dzięki aktywności naszych czytelników dodaliśmy dzisiaj do tej listy trzy nowe nazwiska.

Przy nazwiskach podajemy także przesłane uzasadnienia.

Grzegorz Kunda

Muzyk, Działacz społeczny i Polityczny, Katolik. Ojciec wielodzietnej rodziny (12 dzieci i 13 wnucząt), żona Maria zawsze wspierająca męża w walce o sprawiedliwość społeczną. Od roku 1992 mocno zaangażowany w życie społeczno-polityczne Słupska i kraju. Prezes Ligi Polskich Rodzin, V-ce Prezes Caritas Parafii pw. Św. Jacka w Słupsku. Prowadzi rozrywkowy zespół muzyczny ILUZJON, który w ogromnym stopniu angażuje się w koncerty charytatywne dla szkół, przedszkoli oraz dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, Metalowych Serc, świetlicy środowiskowej, chorych dzieci potrzebujących pieniędzy na leczenie. Jako działacz Caritas angażuje się w koncerty „Wigilia dla Słupszczan”, „Wielkanoc dla Słupszczan”, koncerty na „Dzień Dziecka”, pomaga ubogim i pokrzywdzonym, broni ludzi przed eksmisjami i odbieraniem dzieci, pomaga odzyskiwać odebrane dzieci. Organizuje protesty i manifestacje w obronie szkół, w obronie Polskiej ziemi i majątku Narodowego. Zawsze jest gotowy nieść pomoc tam, gdzie jej Ludzie potrzebują. (…) W 2004r. wygrał proces z Urzędem Miejskim w Słupsku za prześladowanie z powodu zakazu organizowania wieców i pikiet, oraz wolności słowa i poglądów politycznych. (…) Organizator i ofiarny działacz na rzecz dwóch referendów w Słupsku, o skrócenie kadencji Prezydenta m. Słupska Macieja Kobylińskiego. Co prawda oba referenda nie przekroczyły progu wyborczego, jednak sukces referendum był ogromny. Grzegorz Kunda ze swoją grupa inicjatywną zdobył 12 488 głosów. (…) Myślę, że właśnie takiego Prezydenta nam potrzeba, ale niech wypowie się społeczeństwo m. Słupska. Ja chętnie oddam na Niego głos, moja rodzina też. Pan Grzegorz Kunda, to osoba godna zaufania i najlepszy kandydat. – uwaga zastosowaliśmy skróty od redakcji

Klikając na podany link mogą Państwo oddać swój głos na wybranego kandydata, również na mnie...

http://gryf24.pl/2014/02/12/nowi-kandydaci-kandydatow/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoforum.pun.pl www.desinemt2.pun.pl www.wrestlingforumgame.pun.pl www.czatus.pun.pl www.sp.pun.pl